O PIKNIKU

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Gminy Stare Babice na doroczny Piknik Rodzinny
który odbędzie się 04 czerwca 2011 w godz. 13.00-17.00 na terenie szkolnego boiska.

Zaplanowaliśmy wiele atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przewidziane są konkurencje sportowe, loteria fantowa, w której każdy los wygrywa(!), występy i galerie prac dzieci, kąciki porad, dania z grilla i wiele innych atrakcji.

Nasz piknik jest imprezą charytatywną. Zebrane dzięki niemu środki przeznaczymy na doposażenie przyszkolnego placu zabaw.

Jednak nadrzędnym i niewymiernym celem, dla którego podjęliśmy się tego zadania, jest integracja społeczności skupionej wokół szkoły, czyli środowiska nauczycieli, rodziców i dzieci. Każda klasa naszej szkoły przygotowuje stoisko w pasażu handlowym, a nasze pociechy zamienią się w małych przedsiębiorców. Podczas takiej zabawy nabędą szereg zdolności organizacyjnych, nauczą się odpowiedzialności  i uwrażliwią na działalność społeczną.

Pomóżmy im zrealizować ich plany i marzenia o nowym, dużym placu zabaw !!!

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Starych Babicach w partnerstwie z Radą Rodziców